google-site-verification: googleaf6651035f82e22a.html
top of page

Zhubnu? Malými krůčky k nevelkému cíli, ale ayurvédsky

Hlavně si neklást vysoké cíle, říkám si, když se soukám do šatů, které si chci obléct na začátku září. Dokonce je i zapnu, ale pupek mi v nich leze a dýchá se mi nic moc… Čili, chce zhubnout „blbý“ čtyři kila. No ale jak, když se mi strááášně nechce cvičit, když kojím = jím za dva, a mám chutě na sladký? Ano, půjdu na to malými krůčky😊, ale s pomocí ayurvédských tipů, které už jste možná četli.

Začít s dietou je vždycky těžké, a proto si nekladu velké cíle:-D.

Týden 1. dieta ve znamení minikrůčků

Takže ano, myslím na to, abych se necpala, nepřejídala. Ráno začínám kokosovou detoxikací, to je easy a účinné, loni mi pomohla vyléčit miniekzém na ruce, na který nezabralo nic, jen voda v maďarském Šárváru a tento koko-detox.

Ayurvédská zubní pasta je taky easy. K snídani kola kenda, z kokosového krému a rýže, chilli, gotukola, ano, to je dietní, ochlazuje to, a to si dám, když budu mít hlad v době, kdy bych neměla jíst. Plus jedno domácí vejce od Netoptesevatopii, jako volské oko, na kokosovém oleji, je to můj mňam objev ze Srí Lanky, doporučuju.


Euforzující ašoganda

K dopolední svačině ashwaganda s mlékem, to je taky cool a má někdy, když si to zasloužíte😊 a kdy to potřebujete, zajímavé a euforizující účinky (chachacha:-D, to chceš:-).