top of page
Ájurvédské masáže
ze Srí Lanky jsou originál. Mísí vlivy tradiční Srílanské medicíny a indické ájurvédy: Hojné užití oleje, aktivace marma bodů a zaměření na celotělovou masáž.
ayurveda Brno
Ájurvédské masáže
Ceylon Wellness

Naše služby

CW_Adam_Ondra_uv.jpg

Adam Ondra

AUTENTICKÁ ayurvédská masáž, kterou jinde nezažijete. Tharidu nedělá rádoby ayurvédskou masáž, ale využívá několik let praktických zkušeností získané přímo v pralese na Srí Lnce od mistrů. Je to zážitek nejen pro tělo, ale i pro chuťové buňky, jelikož dost možná ochutnáte nějakou z autentických srílanských specialit.

Martin_Horak_head_ceylonwellness_edited_

Martin Horák

Takovou úlevu od bolestí kloubů a svalů jsem jinde nezažil. Po návštěvě jako by tělo vážilo třetinu předchozí váhy o flexibilitě nemluvě. Jeho masáže jsou zcela jiné než ty klasické. Pan Tharidu má spoustu zkušeností ze Srí Lanky, navíc je to milý člověk se skvělou povahou. Masáže ho baví a jde mu především o zlepšení zdravotního stavu klienta, Troufnu si říct že u nás v ČR nejspíš druhého takového maséra budete hledat těžko.

michaela smidkova.jpg

Nemůžu ani slovy popsat, jak jsem s masážemi u Tharida spokojená. Jeho osobitý a otevřený přístup je jedinečný. Vyhodnotí bolavá místa a jde ke zdroji této bolesti. Nedělá masáž, jen aby to měl z krku, ale aby ulevil a člověk se cítil mnohem lépe.
K masáži používá čistý kokosový olej, je to prostě radost.
Rozhodně doporučuji využít Tharidovy schopnosti nasbírané nejen na Srí Lance.
Navíc můžete vyzkoušet skvělé autentické ayurvédské jídlo.

bottom of page