top of page

Léto s ayurvédou: 7 tipů, co ochladí i nažhaví:-)

Jak balancovat léto s ayurvédou? Nástrahy léta jako jsou horko, grilovačky a už snad i zahrádky, lze vybalancovat s ayurvédskými tipy na ochlazení, udržení linie i dobrý pocit bez únavy, s tou správnou dávkou energie.

Začněte s ayurvédou s jednoduchými tipy Ceylon Wellness!
Začněte s ayurvédou s jednoduchými tipy Ceylon Wellness!
  1. Kokosová detoxikace po ránu. Před čištěním zubů poválet v puse lžičku kokosového oleje, vyplivnout, a je to. Podrobný návod zde. Maličkost, díky které budete mít víc energie, hezčí pleť a méně toxinů. Že se Vám do toho faakt nechce? Překonejte se, a užijte si ten pocit, že jste to dokázali:-) a nastartovali ZMĚNU!

  2. Ayurvédská zubní pasta s bělícím účinkem. Pokud chcete zkusit ayurvédu, můžete začít s touto pastou. Je úplně jiná, než ty naše, je bez fluoru, na který jsou někteří z nás alergičtí, a má perfektní účinky.

  3. Místo kafe černý ceylonský čaj! Nebo aspoň místo toho druhého či třetího kafe:-)! Proč? Neodvodňuje, posiluje ledviny, a hlavně: OCHLAZUJE, OSVĚŽUJE a probere Vás podobně jako káva!

  4. Pálivé jídlo ochlazuje! Zní to divně, ale je to tak. Jakmile do sebe dostanete něco s chilli či zázvorem, čili zahřívající potraviny, tělo na ně začne reagovat OCHLAZOVÁNÍM! A vedro se vám už nebude zdát tak nesnesitelné.

  5. Kokosové produkty ochlazují! Aneb ochlazení se organismus v létě nebrání, naopak ho vítá. A pokud chce trochu lehčí dietku, zkuste kravské mléko nahradit tím kokosovým. Skvělé je třeba v ledové kávě, ale i v této polévce z kokosového mléka, rýže a zázvoru; nebo v klasickém srílanské omáčce kiri hodi s kurkumou a zeleným chilli.

  6. Sirup Amukkara z ashwagandy. Tento sirup Vám dodá energii, ale i vášeň pro dlouhé letní noci. Je to superbylina, která balancuje duševní i fyzický stav a v ayurvédě patří k těm nejmocnějším. Podrobnosti se dočtete v tomto článku.

Zkuste sirup z nejmocnější ayurvédské byliny, která Vám dodá energii i pohodu.

7. Zvýhodněnný balíček ze Srí Lanky

Začněte s ayurvédou a užijte si léto v dobré kondici. Zkuste udělat pár MINIzměn Vašich rutin s ayurvédským balíčkem ze Srí Lanky:-) za zvýhodněnou cenu 500 Kč, původní cena 590 Kč.Vše made in Sri Lanka. A dejte nám vědět, jak balancujete léto s ayurvédskými tipy:-).

43 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page