google-site-verification: googleaf6651035f82e22a.html
top of page

Bolest hlavy a migréna: Ájurvédská masáž ze Srí Lanky pomůže

Aktualizováno: 12. 12. 2020

Pořádná bolest hlavy nebo migréna Vás dokáže vyřadit z provozu. A prášek už ani nezabírá. Chcete ale fungovat, jak jste zvyklí? Ájurvédská masáž nabízí řešení.


"Migrény a cervikokraniální syndrom, které jsou důsledkem mých problémů s vyhřezlou ploténkou v krční páteři, jsou někdy paralyzující. Navíc se vracejí, někdy cyklicky nebo v návaznosti na bolest krční páteře, svalů v zádech i rukou. Holt práce u počítače:-). V péči srílanského maséra Tharida jsem se zbavila pozvolna velmi těžkého průběhu migrény a časem se i jejich četnost začala zmenšovat. Tharidu v počátku bolest řešil zcela reflexivně. Nevěřila jsem, že když mi bude masírovat část nohou nad koleny, přejde mne migréna s pocity na zvracení. Ale migréna přešla, a ztuhlé, zablokované svaly na krku a rukou také bolet na nějakou dobu přestaly. Ze začátku šlo o jednu masáž za 2-3 dny, postupně se intervaly prodlužovaly, stačí mi teď masáž za šest týdnů a funguju bez problémů." Říká klientka Anna.


Srílanský masér Tharidu a jeho masáž na bolest hlavy a migrénu.


Bolest hlavy, nebo migréna?

Pro vysvětlení:

Bolest hlavy

Většina druhů bolesti hlavy začíná v nervech a cévách nebo ve svalech na hlavě a krku. Svaly nebo krevní cévy někdy zvětšují, napínají nebo proch